Watersportvereniging Zandvoort
             "De Tweedaagse van Zandvoort"
             NAM - REM race zaterdag 18 augustus 2007
Klasse: Texel Rating t/m 104            
 
Inschrijf-
nummer
Plaats Deelnemers Type boot Zeil-
nummer
TR
2006
Kloktijd hh:mm:ss Zeiltijd na verrekening Punten
Stuurman/vrouw Fokkenmaat
54 1 Vries, John de Hoek, Maarten White F20 * 28 97 2:44:15 2:49:20 1
15 2 Elhorst, Mathijn Schouten, Peter Hobie Tiger F18 * 2297 101 2:55:42 2:53:58 2
66 3 Loos, Gerard Ruitenburg, Pieter van Mastrom 20 NED-1 90 2:40:38 2:58:29 3
29 4 Towell, Marcus   F16 * (1) AUS 401 101 3:04:11 3:02:22 4
50 5 Snijders, Peter Broekmeulen Nacra Inter 20 * 1043 96 2:55:56 3:03:16 5
41 6 Klok, Hans   Blade F16 (1) * NED-111 101 3:08:14 3:06:22 6
5 7 Ek, Jan van Stalman, Petro Hobie Tiger F18 * 8 101 3:10:45 3:08:52 7
21 8 Gaarden, Maarten Hoogstra, Jan Nacra F18 * 525 101 3:12:03 3:10:09 8
38 9 Bruyne, Gill de Vandenbulcke, Kathleen Blade F16 (2) * BEL-666 102 3:14:04 3:10:16 9
25 10 Goodall, Greg Marle, Frank van Viper 2 up AUS 101 101 3:13:16 3:11:21 10
64 11 Dorsman, Charley Dorsman, Johan Nacra Inter 18 * 350 101 3:14:18 3:12:23 11
6 12 Deelman, Jaxon Berkman, M. Nacra Inter 18 * Ned-551 101 3:14:21 3:12:26 12
42 13 Boom, Frank Brander, Phil Blade F16 (2) * NED-013 102 3:16:32 3:12:41 13
39 14 Kloppers,  Hollert, Nacra F18 * 514 101 3:16:41 3:14:44 14
59 15 Warren, Paul Powter, Ann Blade F16 (2) * GBR-801 102 3:20:02 3:16:07 15
48 16 Purmer, Emiel Jong, Rien de Formula 18 * NED-72 101 3:18:19 3:16:21 16
11 17 Kuilman, Bas Morelisse, H. Hobie Tiger F18 * 1056 101 3:20:35 3:18:36 17
63 18 Driehuizen, Johan Driehuizen, Don Nacra Inter 20 * NED-370 96 3:10:55 3:18:52 18
37 19 Leegwater, Andre Smit, Mariska Hobie Tiger F18 * 1707 101 3:23:21 3:21:20 19
19 20 Hijink, Wouter   F16 * (1) Ned-243 101 3:24:05 3:22:04 20
49 21 Jong, de Fopma, Marleen Nacra Inter 20 * 18 96 3:13:59 3:22:04 21
22 22 Dijke, P.J.J. van Siepel, Peter Nacra Inter 20 * 3 96 3:15:19 3:23:27 22
51 23 Schuurman, Sander Schuurman, Louis Nacra 580 * 13 98 3:20:23 3:24:28 23
40 24 Paul, Ronald Alderse Baas, Raoul Nacra Inter 20 * 1012 96 3:17:08 3:25:21 24
35 25 Leegwater, Dirk Koers, Marcel Hobie Tiger F18 * 1476 101 3:27:27 3:25:24 25
24 26 Rovers Udo, Ruud Dart Hawk * 348 101 3:28:18 3:26:14 26
43 27 Alani, John Alani, Paul F16 * (2) GBR-527 102 3:31:38 3:27:29 27
60 28 McDonald, Matt   Blade F16 (1) * USA-010 101 3:29:35 3:27:30 28
9 29 Meermans, P.  Offringa, E. Nacra Inter 20 * 1014 96 3:24:50 3:33:22 29
17 30 Borgmann, Bruno Brakel, Ronald Nacra 6.0 301 100 3:35:31 3:35:31 30
47 31 Carree, JanHein Luyck, Marco van Nacra Inter 18 * 709 101 3:37:55 3:35:46 31
27 32 Zwietering, Ronald Esveld, Willem Nacra 5.5 raid * 595 102 3:40:39 3:36:19 32
61 33 Keers, Geert Oort, Michiel van Nacra Inter 20 * 200 96 3:33:48 3:42:43 33
20 34 Koenekoop, Cees Klooster, Eric Nacra 580 52 103 3:53:40 3:46:52 34
46 35 Elfring, Harold Pauw Kraan, Paul v.d. Nacra Inter 20 * 1015 96 3:38:04 3:47:09 35
7 36 Koning, P. de Croockewit, H. Nacra Inter 20 * 1050 96 3:40:37 3:49:49 36
10 37 Joustra, S. Joustra, A. Nacra Inter 20 * 361 96 3:44:27 3:53:48 37
4 38 Paumen, Bas Ruiter, Mark de Hobie Tiger F18 * Ned-156 101 4:10:23 4:07:54 38
16 39 Os, Maarten van Smedema, Marc Nacra Inter 18 * 628 101 4:22:01 4:19:25 39
23 40 Leeuwe, W.H. van Busbroek, Kors Hobie Tiger F18 * 17 101 4:31:53 4:29:11 40
26   Ruesink, Geert Weeda, Karin Blade F16 (2) * 9 102 DNF   46
62   Eleveld, Ari Wilmink, Maarten Nacra 570 * 11 103 DNF   46
57   Schram, Jan Kolenbrander, Pim Tornado * 123 94 DNF   46
8   Hilbron, J.W. Cruiming, P. Nacra Inter 18 * 604 101 DNF   46
14   Zandvoort, Rob Zandvoort, Michel van Topcat K1 3650 97 DNF   46
                  46
Aantal deelnemers: 45
Watersportvereniging Zandvoort
"De Tweedaagse van Zandvoort"
             NAM - REM race zaterdag 18 augustus 2007
Klasse: Texel Rating groter dan 104            
 
Inschrijf-
nummer
Plaats Deelnemers Type boot Zeil-
nummer
TR
2006
Kloktijd hh:mm:ss Zeiltijd na verrekening Punten
Stuurman/vrouw Fokkenmaat
67 1 Loogman Laagwater Hobie FX one (2) * 108 105 3:33:49 3:23:38 1
36 2 Jong, GertJan de Jansen, Larisa Hobie 16 107980 117 4:14:27 3:37:29 2
18 3 Beumer, Evert Beumer, Merel Hobie 16 106869 117 4:15:04 3:38:00 3
53 4 Wagenaar, Martin Borgering, Jelle Prindle 18 2900 113 4:08:04 3:39:32 4
30 5 Schouten, Herman Busken, Esther van Dart 18 (2) 5830 119 4:24:15 3:42:04 5
28 6 Burg, Cees van den Burg, Joeke van den Nacra 500 3813 118 4:24:40 3:44:18 6
52 7 Groothoff,Jan Groothoff, Marijke Prindle 16 10101 120 4:30:02 3:45:02 7
12 8 Arkel, R. Boom, J. Nacra 5.0 2649 117 4:27:35 3:48:42 8
34 9 Boer, Ad de Paraner, Sander Dart 18 (2) 4310 119 4:40:50 3:56:00 9
65 10 Kars, Dolf Kaptein, Jack Nacra Inter 17 (2) 30 114 4:38:10 4:04:00 10
58 11 Moelee, J. Bogaard, Peter v.d. Prindle 18 2542 113 4:37:56 4:05:58 11
32 12 Korper, Albert Burg, Marjolein Nacra 570 3277 107 4:28:30 4:10:56 12
31   Bosma, Herman Jensen, Vivi Prindle 16 1 120 DNF   23
44   Koolhaas, Jeroen Koper, Jerry Prindle 18 15 113 DNF   23
1   Bergen, H. van Ploeg, van der Nacra 570 1034 107 DNF   23
2   Rij, Cees van   Hobie 17 1611 118 DNF   23
33   Molenaar, Kees Dresigni, G. Prindle 18 2958 113 DNF   23
56   Deursen, Cees van d'Hersigny, Armand Nacra 500 3827 118 DNF   23
55   Wester, Milco van Koopman, Edwin Dart 18 (2) 4156 119 DNF   23
3   Smits, P.J. Roes, L.B.E. Prindle 16 5565 120 DNF   23
45   Bruijn, Rien Jan de Visser, Ruud Hobie 16 103908 117 DNF   23
13   Baartman, Désiré Vos, Paulibe Hobie 16 105408 117 DNF   23
                  23
Aantal deelnemers: 22